Kto rozpoznaje tego mężczyznę? - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Żywcu

Wiadomości

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Data publikacji 11.09.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Łodygowicach proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież. Publikujemy jego zdjęcia. Jeśli komukolwiek znana jest tożsamość mężczyzny, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami z Łodygowic lub telefoniczny pod numerem (33) 860 65 10. Można też informować, pisząc e-mail na adres: lodygowice@zywiec.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Do kradzieży doszło 29 maja br. w jednym ze sklepów na terenie Łodygowic. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ukradł portfel z zawartością pieniędzy oraz dokumentów. Publikujemy zdjęcia podejrzewanego o przestępstwo mężczyzny. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Wszystkie osoby, które mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o bezpośredni kontakt z policjantami z Łodygowic lub zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. (33) 860 65 10. Można też informować, pisząc na e-mail: lodygowice@zywiec.ka.policja.gov.pl.

  • postać mężczyzny w sklepie
  • postać mężczyzny w sklepie
  • postać mężczyzny w sklepie
  • postać mężczyzny w sklepie
  • postać meżczyzny w sklepie