Wiadomości

Zapraszamy na debatę "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ"

Data publikacji 04.12.2018

Komenda Powiatowa Policji w Żywcu organizuje debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Debata odbędzie się w dniu 11 grudnia 2018 roku o godz. 17.00 w Klubie Seniora „Globik”, który znajduje się w Żywcu na ul. Sporyskiej 37. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

W dniu 11 grudnia 2018 roku o godz. 17.00 w Klubie Seniora „Globik”, który znajduje się w Żywcu na ul. Sporyskiej 37 odbędzie się debata społeczna „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Głównym organizatorem spotkania jest Komenda Powiatowa Policji w Żywcu. Podczas debaty policjanci omówią kwestie związane z bezpieczeństwem, a także aplikacją mobilną "Moja komenda”, Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz programem „Dzielnicowy bliżej nas”. Poruszone zostaną również tematy dotyczące oszustw popełnianych na szkodę Seniorów oraz kampanii społecznej „Seniorze nie daj się oszukać”.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie. Spotkanie będzie okazją do dyskusji, wymiany poglądów oraz doświadczeń.