Rower, telefony i...zegarek - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Żywcu

Wiadomości

Rower, telefony i...zegarek

Data publikacji 09.05.2018

Być może to wysokie temperatury jakie panowały przez długi weekendy spowodowały roztargnienie i mniejszą koncentrację uwagi, bowiem na terenie Żywca odnalazło się sporo rzeczy pozostawionych przez właścicieli. Rower, trzy telefony komórkowe oraz zegarek czekają na odbiór w biurze rzeczy znalezionych działającym przy Starostwie Powiatowym w Żywcu.

Do Komendy Powiatowej Policji w Żywcu w ciągu kilku dni zgłosiły się osoby, które na terenie Żywca znalazły różne wartościowe przedmioty. Rower, trzy telefony komórkowe oraz zegarek czekają na swoich właścicieli w biurze rzeczy znalezionych, które działa przy Starostwie Powiatowym w Żywcu. Pierwszy z telefonów został znaleziony w rejonie parku miejskiego, drugi w rejonie mostu kolejowego, trzeci w rejonie ulicy Wesołej w Żywcu. Z kolei rower pozostawiony został na ul. Komonieckiego. Zegarek został znaleziony w Żywcu w rejonie ulicy Grojec.

Wszelkich informacji w tej sprawie udziela asp. Janusz Kasperek z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu pod numerem tel. 727 032 353. W razie problemów z połączeniem kontakt z dyżurnym KPP w Żywcu pod nr tel. 33 867 22 55.