Maratończyk w mundurze

Data publikacji 10.04.2018

Młodszy aspirant Jacek Michulec do swojej kolekcji medali, pucharów i nagród dorzucił kolejny. Zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Policji, które odbyły się w ramach 45 Maratonu Dębno. W klasyfikacji ogólnej do mety dobiegł jako szesnasty na ponad 2700 zawodników! Serdecznie gratulujemy takiego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!

W niedzielę w Dębnie, dokładnie o 11.00 ruszył 45 Maraton Dębno. W biegu brało udział około 2700 zawodników. W ramach maratonu rozegrano również XVI Mistrzostwa Polski Policji. Trasa maratonu prowadziła przez piękne tereny gminy Dębno (woj. zachodniopomorskie). Łącznie zawodnicy musieli przebiec 4 pętle – dwie w Dębnie i dwie na trasie Dębno-Dargomyśl-Cychry-Dębno. Wśród biegaczy, na mecie stanął również młodszy aspirant Jacek Michulec. Policjant od wielu już lat bierze udział w sportowych imprezach i najczęściej kończy je zajmując któreś z miejsc na podium. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych – wysokiej temperatury oraz silnego wiatru, Jacek zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Policji, otrzymując brązowy medal. W klasyfikacji ogólnej do mety dobiegł jako szesnasty na ponad 2700 zawodników! Serdecznie gratulujemy takiego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!